Flood It

در متفرقه

بازی Flood It یه بازی با حاله که چند وقت پیش تو گوگل پلاس دیدم بنا به گفته دوستان تصمیم گرفته شد که یه نسخه آف لاینش رو بنویسم تا هر وقت که آدم خواست بازی کنه نیاز نباشه آن لاین باشه فعلاً نسخه 1.0.0 رو از لینک زیر دانلود کنید و لذت ببرید تا بعد ها نسخه های بعدی بهترش کنم

http://safecomp.persiangig.com/SOFTWARE/Flood_It.jar

 

برای دریافت جدید ترین نسخه برنامه به لینک زیر مراجعه کنید

برنامه های من

نظرات

source code

source codesh ro qarar nmidin?

بردر

هنوز هم اون بوردر ها رو برنداشتی و عکس گرفتی؟‌:)))

نه دیگه این عکس ورژن 1.0.0

نه دیگه این عکس ورژن 1.0.0 هست :دی

تبلیغات

 

سلام و عرض ادب.

از سایت

 Adkey.ir، اولین سایت تبلیغات اینترنتی هدفمند برمبنای کلمات کلیدی و موضوع در سایت های مرتبط فارسی

 خدمتتون تماس می گیرم.

برای بهره مندی از درآمد بالاتر در سایت www.adkey.irثبت نام کنید و با نمایش تبلیغات "مرتبط" با سایت یا وبلاگتان، علاوه بر کسب درآمد، جذابیت آن را برای بینندگان بیشتر کنید. "پرداخت به ازای دفعات نمایش" تبلیغ است.

ضمنا هر عضو حداقل قیمت نمایش تبلیغ در سایتش را تعیین می کند و با این حال "گران ترین قیمت" موجود در بین تبلیغات به وی پرداخته می شود. انواع تبلیغات متنی، گرافیکی و ویدئو در بیش از ده سایز قابل انتخاب است.

 

همچنین می توانید با هر بودجه ای با کمک Adkeyتبلیغ کنید. برای تبلیغات خود "کلمات کلیدی" تعیین کنید تا تبلیغتان فقط در سایتهای مرتبط نمایش داده شود. امکان محدود سازی بینندگان بر اساس موضوع زمینه کاری و استان نیز وجود دارد. قیمت هر بار نمایش تبلیغات را خودتان تعیین کنید. بودجه تبلیغاتی تان را هدر ندهید و فقط به تعداد دفعات نمایش تبلیغتان پول بپردازید.

با احترام